Katedra Elektroniki
Technik
 elektronik
Technik
telekomunikacji
Technik
mechanik
Elektromechanik
Prace uczniów
Galeria
Egzamin
zawodowy

Strona szkoły
Plan lekcji
Zajęcia dodatkowe
Rok szk. 2010/2011
Rok szk. 2009/2010
Rok szk. 2008/2009
Promocja
  Zajęcia dodatkowe

Zadania z matematyki dla kl. 4Tk

 

 

Osoby zakwalifikowane na zajęcia: Szkolenie uprawnienia SEP w ramach projektu Podkarpacie stawia na zawodowców
                   
Grupa B   Grupa A
Lp. Nazwisko Imię Klasa Nazwa zawodu   Lp. Nazwisko Imię Klasa Nazwa zawodu
1 Bat Grzegorz III Te Technik elektronik   1 Kuca Piotr III Tk Technik telekomunikacji
2 Hulak Kamil III Te Technik elektronik   2 Matyja Wiesław III Tk Technik telekomunikacji
3 Janisz Paweł III Te Technik elektronik   3 Rokitowski Michał III Tk Technik telekomunikacji
4 Kondratek Maciej III Te Technik elektronik   4 Borkowski Marcin III Tk Technik elektronik
5 Malec Karol III Te Technik elektronik   5 Duda Kamil III Tk Technik elektronik
6 Olech Przemysław III Te Technik elektronik   6 Dziadura Sebastian III Tk Technik elektronik
7 Osowski Łukasz III Te Technik elektronik   7 Kukiełka Mateusz III Tk Technik elektronik
8 Purcha Przemysław III Te Technik elektronik   8 Marciak Kamil III Tk Technik elektronik
9 Sikora Mateusz III Te Technik elektronik   9 Puzio Sylwester III Tk Technik elektronik
10 Stęchły Marcin III Te Technik elektronik   10 Balicki Arkadiusz III Te Technik elektronik
                   
                   
Osoby zakwalifikowane na zajęcia: Programowanie sterowników PLC w ramach projektu Podkarpacie stawia na zawodowców
                   
Grupa B   Grupa A
Lp. Nazwisko Imię Klasa Nazwa zawodu   Lp. Nazwisko Imię Klasa Nazwa zawodu
1 Kondratek Maciej III Te Technik elektronik   1 Duda Kamil III Tk Technik elektronik
2 Olech Przemysław III Te Technik elektronik   2 Borkowski Marcin III Tk Technik elektronik
3 Pokrywka Maciej III Te Technik elektronik   3 Dziadura Sebastian III Tk Technik elektronik
4 Pryjda Damian III Te Technik elektronik   4 Kukiełka Mateusz III Tk Technik elektronik
5 Sikora Mateusz III Te Technik elektronik   5 Puzio Sylwester III Tk Technik elektronik
6 Stęchły Marcin III Te Technik elektronik   6 Warański Łukasz III Tk Technik elektronik
7 Telega Damian III Te Technik elektronik   7 Hulak Kamil III Te Technik elektronik
8 Wojdyła Paweł III Te Technik elektronik   8 Iwański Grzegorz III Te Technik elektronik
9 Wojtowicz Patryk III Te Technik elektronik   9 Janisz Paweł III Te Technik elektronik
10 Żaczek Marcin III Te Technik elektronik   10 Kardasiński Damian III Te Technik elektronik

Uczniowie z list rezerwowych uczęszczają również na zajęcia. Harmonogram poniżej.

Harmonogram zajęć:

Grupa B
Zajęcia prowadzi: mgr inż. Mariusz Skupień
Lp. Czas trwania lekcji Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 8:00 - 8:45          
2 8:50 - 9:35          
3 9:40 - 10:25          
4 10:40 - 11:25          
5 11:30 - 12:15          
6 12:20 - 13:05          
7 13:10 - 13:55          
8 14:00 - 14:45          
9 14:50 - 15:35          
10 15:40 - 16:25 PLC     SEP  
11 16:35 - 17:20 PLC     SEP  
12 17:25 - 18:10 PLC        
13 18:15 - 19:00          
           
Grupa A
Zajęcia prowadzi: mgr inż. Janusz Puszkarz
Lp. Czas trwania lekcji Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 8:00 - 8:45          
2 8:50 - 9:35          
3 9:40 - 10:25          
4 10:40 - 11:25          
5 11:30 - 12:15          
6 12:20 - 13:05          
7 13:10 - 13:55          
8 14:00 - 14:45          
9 14:50 - 15:35 SEP PLC      
10 15:40 - 16:25 SEP PLC      
11 16:35 - 17:20   PLC      
12 17:25 - 18:10          
13 18:15 - 19:00          

 

Instrukcja miernika MPI-530 

Aktualności
Technik elektronik
Technik telekomunikacji
Technik mechanik
Elektromechanik
Prace uczniów
Galeria
Egzamin zawodowy